Facebook
Pieteikšanās forma

Vitrīnu un logu mazgāšana

Caurspīdīgi stikli bez netīrumiem un pleķiem – estētikas un higiēnas prasība. Tīru stiklu priekšrocības neprasa pierādījumus, tas ir viens no veselībai un labam noskaņojumam nepieciešamajiem noteikumiem. Logu mazgāšana ir jāveic sistemātiski, taču ne retāk kā divas reizes gadā. Vitrīnas mazgā, kad nepieciešams: tām ir jāpiesaista uzmanība aiz stikla izvietotajām precēm, nevis ar savu nepievilcīgo izskatu jāatgrūž garāmgājēji. Arī jaunākajiem materiāliem, ko izmanto ēku ārējai apdarei, ir nepieciešama regulāra kopšana. Daudzstāvu ēku fasāžu un logu mazgāšanu veic profesionāļi – rūpnieciskie alpīnisti, drošam darbam augstumā izmantojot speciālu aprīkojumu.

Tīri nomazgāti logi un vitrīnas ļauj dienasgaismai labāk ienākt telpā un patīkami noskaņot gan mājas iemītniekus, gan apmeklētājus, gan telpās strādājošos. Kā arī dabīgais apgaismojums ļauj ietaupīt elektroenerģiju.

Mūsu speciālisti veic parasto logu, kā arī lodžiju, panorāmas logu un citu iestiklotu konstrukciju mazgāšanu jebkurā augstumā. Mēs veicam fasādes objektu tīrīšanu pēc celtniecības un remonta darbiem, kā arī sniedzam kompleksus uzkopšanas pakalpojumus jaunbūvēs. Mēs profesionāli tīrām apsūbējumu, krāsu, cementa un apmetuma, plēves un montāžas lentes uzslāņojumus. Moderni un efektīvi līdzekļi ļauj mums notīrīt netīrumus, kuru noņemšana nav iespējama ar parastām metodēm (piemēram, līmes vai sveķu atlieku noņemšana).

Mēs nodrošinām logu un vitrīnu mazgāšanu kā no ārpuses, tā arī no iekšpuses. Logu un vitrīnu mazgāšanas laikā mēs tīram arī palodzes un logu rāmjus.

Darbi tiek veikti klientam ērtā laikā, ņemot vērā objekta aktuālo noslodzi. Pieredzējuši speciālisti kvalitatīvi un ātri nomazgās logus un vitrīnas, apstrādās tās ar attiecīgiem līdzekļiem, lai samazinātu piesārņojumu nākotnē.

Uzņēmuma darbinieki var strādāt ar logiem un vitrāžām, kuru konstrukcijas neparedz to atvēršanas iespēju. Piekļuvi augstumā līdz 5 metriem nodrošina speciālas kāpnes, kuru montāžai un demontāžai atšķirībā no tradicionālajām celtniecības sastatnēm nav nepieciešams ilgs laiks. Viss logu mazgāšanas process norisinās operatīvi, un pasūtītājam nesagādā nekādas neērtības. Nepieciešamības gadījumā mēs varam izmantot autotorni.

Visos darbos lielā augstumā tiek izmantotas drošības ierīces, kas nodrošina drošības prasību ievērošanu. Mūsu uzņēmuma brigāde ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo inventāru, tādēļ mēs nekad neizmantojam pasūtītāja mēbeles (krēslus, galdus u. tml.) vai jebkuru citu viņa īpašumu.

Piedāvāto darbu veidi:

  • Logu mazgāšana: dažādu logu konstrukcijas
  • Balkonu durvju mazgāšana
  • Iestiklotu balkonu un lodžiju mazgāšana
  • Vitrīnu mazgāšana no abām pusēm

Mēs garantējam labu logu un vitrīnu mazgāšanas rezultātu par minimālām izmaksām un priecājamies sadarboties ar klientiem pastāvīgi.