Facebook
Pieteikšanās forma

Rūpnieciskais alpīnisms

Ir nepieciešama stingri profesionāla pieeja, lai sniegtu rūpnieciskā alpīnisma pakalpojumus – darbi lielā augstumā ir saistīti ar lielu risku un apdraud dzīvību, tāpēc šāda veida darbus var veikt tikai speciāli apmācīti cilvēki.

Katram lielā augstumā veicamo darbu veidam ir savas īpatnības. Piemēram, sniega tīrīšanā no jumtiem ļoti svarīga ir operativitāte, kas ļauj saglabāt spēkus un līdzekļus. Savlaicīga jumtu tīrīšana novērš cieta apledojuma veidošanos un ledus un sniega masas krišanu uz garāmgājējiem. Tātad sniega tīrīšanai no jumtiem ir nepieciešamas ne tikai noteiktas iemaņas, bet arī operativitāte darbā, kas ļauj jums ietaupīt daudz spēka un līdzekļu. Savlaicīga sniega tīrīšana no ēkas jumta seguma atbrīvos jūs no darbietilpīgajiem jumta apledojuma novākšanas darbiem un novērsīs tādus nepatīkamus incidentus kā, piemēram, sniega un ledus krišana uz garām ejošajiem cilvēkiem.

Logu mazgāšanai, ēku fasāžu un reklāmas stendu, kas atrodas vairāku metru augstumā no zemes, tīrīšanai rūpnieciskais alpīnisms ir vēlams ne tikai drošības apsvērumu dēļ. Speciālistu darbs atšķiras ar nevainojamu kvalitāti, ko panāk, pateicoties speciālai tehnoloģijai, kas paredzēta darbu veikšanai lielā augstumā uz dzīvojamām un ražošanas ēkām. Augstu izvietotiem objektiem rūpniecisko alpīnistu pakalpojumi, šķiet, ir vienīgais veids, kā apvienot izcilu tīrīšanas kvalitāti ar darbu izpildes drošību.