Facebook
Pieteikšanās forma

Regulārā uzkopšana

Ja vēlaties izmantot ikdienas vai regulārās uzkopšanas pakalpojumus, tad piedāvājam jums kvalitatīvu un profesionālu servisu ar mūsdienīgiem mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļiem, kas neizraisa alerģiskas reakcijas un ļauj īsā laika posmā veikt jebkuru telpu ar jebkuru netīrības pakāpi mazgāšanu un tīrīšanu.

Mūsu speciālisti zina, kā pareizi veikt dzīvokļa un mājas ikdienas uzkopšanu, kā iztīrīt putekļus grūti pieejamās vietās dzīvoklī vai birojā, kā iztīrīt traipus no paklājiem un mīksto mēbeļu apšuvuma, kā notīrīt putekļus un citus netīrumus no lustrām un spoguļiem, neatstājot uz tiem pleķus. Nepieciešamības gadījumā viņi iztīrīs arī jūsu vannu, džakuzi, bidē vai dušas kabīni, notīrīs kaļķa nosēdumus izlietnē, izmazgās un dezinficēs tualetes podu, kā arī likvidēs ieēdušos tauku traipus jūsu virtuvē.

Dzīvokļa uzkopšanā tiek izmantota arī speciāla tehnika un inventārs, kas ļauj īsā laikā veikt ikdienas uzkopšanu dzīvoklī un notīrīt tās mēbeles, kuru tīrīšanā nedrīkst izmantot ķīmiskus līdzekļus. 

Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, proti, no uzkopjamās platības, izmantotajiem tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem vai inventāra un no daudziem citiem. Lai pieteiktu šo pakalpojumu, jums vienkārši mums ir jāpiezvana.