Facebook
Pieteikšanās forma

Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana

Sadzīves tekstila virsmas (vilna, kažokāda, velūrs, sintētika, citi apdares materiāli), kā arī grīdas paklāju segumi ļoti ātri paliek netīri, un tiem ir nepieciešama regulāra kopšana. Uzņēmums Tīra Latvija piedāvā plašu paklāju un mīksto mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu klāstu.

Mīkstās mēbeles, neatkarīgi no tā, vai tās atrodas dzīvoklī, sabiedriskā iestādē vai birojā, nav tikai interjera priekšmets, kas pilda dekoratīvu funkciju. Ja dīvāns vai krēsli ilgu laiku nav tīrīti un ir uzkrājuši ļoti daudz putekļu, tajos rodas labvēlīga vide, lai rastos un vairotos kaitīgi kukaiņi un parazīti, kas savukārt izraisa veselības stāvokļa pasliktināšanos tiem telpas iemītniekiem, kuri sirgst ar elpošanas ceļu slimībām vai alerģijām. Atsevišķos gadījumos neveselīga mikroflora telpās noved pie dažādu plaušu un elpceļu patoloģiju rašanās pat tiem, kas agrāk tām nav bijuši pakļauti. Tādējādi mūsdienīga, kvalitatīva un profesionāla mēbeļu kopšana, ko veikuši mūsu uzkopšanas speciālisti – sava amata meistari, palīdzēs saglabāt ne tikai jūsu mājokļa tīrību, bet arī visas ģimenes veselību. Modernās ķīmiskās tīrīšanas metodes, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un speciālos mazgāšanas līdzekļus, palīdzēs mājsaimniecības priekšmetiem atdot to sākotnējo izskatu un ievērojami pagarināt to kalpošanas laiku.

Kafejnīcu, restorānu, tirdzniecības centru īpašniekiem, sabiedrisko iestāžu vadītājiem, kuras ik dienu apmeklē ļoti daudz cilvēku, grīdas segumu un mēbeļu profesionālas kopšanas pakalpojumi ir kļuvuši par nepieciešamību.

Mūsdienās, kad cilvēki pusi no savas dzīves pavada darbā, tīrība, komforts un mājīgums darba vietā ir ne mazāk svarīgi kā mājās. Uzņēmumu un organizāciju vadītāji, rūpējoties par savu darbinieku veselību un labklājību, regulāri izmanto uzkopšanas aģentūru speciālistu palīdzību, lai veiktu telpu uzkopšanu un ķīmisko tīrīšanu. Netīrumu likvidēšanai uz tekstila virsmām ir nepieciešams izmantot efektīvus mazgāšanas līdzekļus, kas piemēroti mēbeļu audumu apstrādei, un obligāti vajadzīga profesionāla pieeja, kas kopumā ļauj tikt galā ar visproblemātiskākajiem netīrumiem, atdodot interjera priekšmetiem reprezentablu izskatu.