Facebook
Pieteikšanās forma

Priekšrocības

Ērta komunikācija

Mūsu speciālisti ir pieejami jebkurā laikā. Izvēlieties jums ērtāko komunikācijas veidu, un mēs atbildēsim uz jebkuru jūs interesējošu jautājumu. Sazinieties ar mums!

Samaksa pēc rezultāta

Par uzkopšanas pakalpojumiem jūs varat maksāt skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu. Privātpersonām un juridiskām personām ir iespēja noslēgt līgumu un samaksu veikt pēc uzkopšanas.

Uzticami speciālisti

Tieši izpildes kvalitāte, pieņemamas cenas, darbinieku akurātums un uzcītība interesē klientus, izvēloties uzkopšanas uzņēmumu. Visi šie parametri attiecas arī uz mūsu uzņēmumu. Pieņemot darbā, mēs veicam stingru personāla atlasi, gadījuma cilvēki pie mums nestrādā.

Pielāgošanas klientam

Mēs cenšamies uzmanīgi uzklausīt klienta vēlmes un piedāvāt piemērotāko uzkopšanas variantu (saskaņojam uzkopšanas veikšanas laiku, līdzekļus un tehniku).

Atlaižu sistēma

Mēs augstu vērtējam ikvienu klientu un cenšamies piedāvāt izdevīgākos nosacījumus. Piedāvājam atlaides pastāvīgajiem klientiem, pensionāriem, kā arī apjoma atlaides.

Profesionāls inventārs

Mēs jums varam piedāvāt pasaulē labāko vadošo ražotāju uzkopšanas inventāru un dažādus aksesuārus tīrīšanai. Mājas putekļu sūcējs virsmu neiztīrīs tik rūpīgi kā profesionālais. Tas attiecas uz jebkuru profesionālo aprīkojumu, kas ir iepazīstams tikai salīdzinājumā.