Facebook
Pieteikšanās forma

Māju un dzīvokļu uzkopšana

Mājas – tā ir vieta, kur mēs katru dienu atgriežamies pēc saspringtas darba dienas, kur jūtamies labi un mājīgi, izjūtot mīļo sienu siltumu un drošību. Tīrību un mājīgumu mājā palīdz saglabāt tās uzturēšana kārtībā. Tomēr dažreiz tā vietā, lai nodarbotos ar mājas vai dzīvokļa uzkopšanu, gribas atpūsties, pavadīt laiku kopā ar draugiem vai vienkārši darīt to, kas patīk. Sazinoties ar uzņēmumu Tīra Latvija, jums būs iespēja sevi pilnībā veltīt iemīļotajai nodarbei, uzkopšanas darbus uzticot mūsu speciālistiem.

Mūsu uzņēmuma kompetentie eksperti piemeklēs līdzekļus, ar kuriem ikdienas dzīvokļa uzturēšana tīrībā būs ļoti kvalitatīva.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties uzņēmumu, kas saudzīgi attieksies pret jūsu īpašumu, izpildīs visus norādījumus, iekļausies norādītajos termiņos un nodrošinās, ka jūsu māja ir ideālā stāvoklī. Tīra Latvija atbilst visstingrākajām klientu prasībām. Mēs lepojamies ar mūsu speciālistu augsto profesionālo līmeni. Izmantojam modernās tehnoloģijas un specializētus mazgāšanas līdzekļus, piemeklējot tos katram materiālam atsevišķi.

Mēs esam gatavi pastāvīgai sadarbībai. Tie klienti, kuri pieteikuši mājas vai dzīvokļa uzkopšanu, iesaka mūs saviem draugiem un paši paraksta līgumus par pastāvīgu pakalpojumu saņemšanu vai kādu no papildu uzkopšanas veidiem.

Māju un kotedžu uzkopšana ir līdzīga dzīvokļa uzkopšanai, bet ir dažas atšķirības un īpatnības. Pirmkārt, māju platība parasti ir lielāka nekā dzīvokļiem, un tas nozīmē, ka uzkopšanai īsākā laikā ir nepieciešami vairāk darbinieku. Otrkārt, griestu augstums dzīvokļos nekad nav vairāk par 3-4 metriem, un tas bieži vien ir daudz mazāk, savukārt māju griestu augstums var būt 6-7 metri vai pat vairāk. Tas nozīmē, ka ir nepieciešamas īpašas kāpnes un citas iekārtas griestu tīrīšanai un lustras mazgāšanai. Treškārt, mājās bieži aprīkotas ar saunām un peldbaseiniem, kurus arī nepieciešams uzturēt. Ceturtkārt, mājās parasti ir vairāk palīgtelpu Piektkārt, māju uzkopšanai (īpaši pēc remonta) bieži vien ir nepieciešamas īpašas iekārtas. Visbeidzot, mājas īpašnieki bieži pasūta uzkopšanu ne tikai mājai, bet arī apkārtējai teritorijai.

Kad pārsvarā tiek meklēta palīdzība mājas vai dzīvokļa uzkošanas un tīrīšanas darbos?

Zemāk esam minējuši populārākos gadījumus, kad cilvēki izmanto uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus:

  • Regulārai vai ikdienas uzkopšanai – būsim klāt norunātā dienā un laikā
  • Sezonālai tīrīšanai – dažas reizes gadā – padziļināta tīrīšana
  • Ģenerālai tīrīšanai – pēc mājas vai dzīvokļa remonta vai pirms pārcelšanās uz dzīvi jaunā mājvietā

Uzkopšana dzīvokļos un privātmājās paredz sekojošus pakalpojumus:

  • Sanitāro telpu uzkopšana (vannas istabas un tualetes telpas, dušas kabīnes, santehnika)
  • Ēdamistabas un virtuves uzkopšana (netīrumu iztīrīšana no mēbelēm, sadzīves tehnikas, santehnikas, dažādām virsmām)
  • Guļamistabas, koridori, pieliekamās telpas (mitrā un sausā tīrīšana visām virsmām)
  • Grīdas segumu, sienu, griestu, logu un durvju tīrīšana

Mūsu noteiktās cenas ikvienam pakalpojumu veidam ir orientētas uz ilgstošu sadarbību. Un Jūs vienmēr varēsiet ar mierīgu sirdi darīt savus darbus vai atpūsties. Ar prieku būsim Jūsu uzticības persona un Jūsu mājas dzīvi darīsim bezrūpīgu un mirdzošu!