Facebook
Pieteikšanās forma

Biroju uzkopšana

Tīrība Jūsu birojā – lielā mērā ietekmē Jūsu darbinieka darba izpildes kvalitāti! Galu galā – viens no vadītāja galvenajiem pienākumiem ir nodrošināt darbiniekiem tīras un komfortablas, darbam paredzētas biroja telpas. Tāpēc, reizēm, varam novērot, ka darbinieku uzdevumu izpilde nav pilnvērtīga – ļoti vienkārši, jo apkārtējā biroja vide nesniedz komfortablu un patīkamu darba vides sajūtu un auru.

Lai nerastos šāda veida nepatīkamas situācijas, ir jāatceras, ka birojs – tā ir vieta, kur Jūsu darbinieki pavada lielāko daļu savas dienas – birojs ir kā otrās mājas! Tādēļ, biroju uzkopšana ir viens no galvenajiem procesiem, kuru ir jāievēro, lai darba vietas atmosfēru radītu pēc iespējas komfortablāku, tīrāku un patīkamāku. To noteikti spēs novērtēt ikviens darbinieks un, protams, klients!

Jūs būsiet patīkami pārsteigts, izmēģinot iespēju, pieteikt biroja uzkopšanu mūsu mājas lapā www.tiralatvija.lv – tas ir ātri, ērti un vienkārši! Mūsu profesionālais personāls Jūsu biroja uzkopšanu veiks godprātīgi un ar augstāko atbildības sajūtu!

Biroja uzkopšanu veicam ar kvalitatīvākajām un labākajām ķimikālijām – profesionālie tīrīšanas līdzekļi no vadošajiem ķimikāliju ražotājiem! Kā rezultātā, ietaupīsiet laiku un izejvielas, kas atvēlētas biroja uzkopšanas darbiem.

Veicot tīrīšanas darbus, mēs ņemam vērā ne tikai laika faktoru, bet arī piedāvājam draudzīgas cenas! Darbs tiek veikts atbilstoši Jūsu prasībām un nodrošinām augstas kvalitātes rezultātu.

Katrs klients mums ir svarīgs, tāpēc, ikvienam izstrādājam individuālu biroja uzkopšanas programmu.

Mēs piedāvājam dažādus biroja uzkopšanas veidus:

  • RĪTA biroja uzkopšana – mūsu personāls veic biroja uzkopšanu pirms darba diena ir uzsākusies!
  • VAKARA biroja uzkopšana – biroja uzkopšana tiek veikta darba dienas noslēgumā vai naktī, kad biroja telpas ir pieejamas pilnīgi tukšas.
  • IKDIENAS biroja uzkopšana – biroja uzkopšana norisinās jebkurā klienta piedāvātajā laikā.
  • BRĪVDIENU biroja uzkopšana – biroja uzkopšana norisinās brīvdienās, nodrošinot tīrību un kārtību uz visu nākamo nedēļu.

Biroju uzkopšanas pakalpojumi ietver:

  • biroja mēbeļu, tehnikas un citu iekārtu tīrīšanu;
  • dažādu traipu likvidēšanu no grīdas, sienām, griestiem, mēbelēm, kā arī grīdas segumiem;
  • telpās uzkrājušos putekļu tīrīšanu grūti pieejamās vietās;
  • sanitārtehnisko ierīču higiēnisko tīrīšanu;
  • stikla un spoguļu virsmu tīrīšanu.


Mēs par tīrību un kārtību!
Ar cieņu,
Jūsu „Tīra Latvija”